Vizážistka

 

Vizážistika pro mě znamená především podtrhnout přirozenou krásu, potlačit nedostatky a hlavně zlepšovat sebevědomí každé z Vás….. Velmi úzce souvisí s pletí, permanentním make upem a jako celek i s naší osobností.
Přirozená krása je pro mě dobře zvolený a hlavně nanesený make up tak, aby nebyl nápadný na denním světle a dokonale splynul s naší pletí. Dále potom v krásných očích s dlouhými ne umělými řasami a plnými rty, ať už s leskem nebo v nenápadné matné rtěnce. Celé by to mělo být dobře zabaleno v perfektním obočí, které nemá přebíjet a stávat se dominancí celé tváře.
Krásné dlouhé řasy se dají vytvořit pomocí speciálního peptidového séra na řasy, které najdete u mě v salonu. Pracuji s mnou ověřenou značkou RevitaLash, která má spoustu ocenění a vynikající dlouhotrvající efekt. Líčení provádím přírodní kosmetikou Lily Lolo, která se pyšní minerálními make upy se 16ti odstíny, aplikovanými přírodním kabuki štětcem pro naprostou dokonalost. Jedná se o bezparabenovou kosmetiku bez konzervantů. Pleť je nejen nalíčená, ale i zdravá… Velmi vhodné i pro aknózní pleť !!!

Poradenství ve vizážistice mají u mě stálé klienty ZDARMA !

Seznam prací:

 

Denní líčení : 250,- Kč, včetně poradenství

Večerní, plesové líčení : 350,- Kč

Svatební líčení : 1000,- Kč včetně zkoušky