Temperance

 

Obchodní společnost Temperance u nás již bezmála 25 let pečuje o Vaši vnější i vnitřní krásu a spokojenost. Od prvopočátku byla zaměřena na objevování krás a duchovního bohatství Dálného východu, kam se vydala její zakladatelka paní Ing. Eliška Hartmanová – Weselá, která přivezla na náš trh nádherné a velmi jedinečné produkty. Tyto země jsou známé především svou tisíciletou vyspělou kulturou, která stále inspiruje i náš evropský životní styl. Sem nepochybně patří přírodní medicína, péče o pleť, využívající tradiční látky, které mají v orientální kultuře tisíciletou tradici. Spojením moderní technologie a využitím tradičních orientálních receptur tak vzniká velmi ojedinělý kvalitní kosmetický produkt, naprosto odlišný od produktů evropských. Jednou z předních firem je firma CHARMZONE, přezdívaná právem jako korejský DIOR, která se pyšní řadou prestižních oceněních po celém světě, dále pak firmy Sarangsae, Esophy, KJM Aloe, DERMAL a vynikající francouzská firma TechNature. Tato kosmetika je obohacena dále i o velmi oblíbené vliselinové masky, oční inovované esenční masky, hydrogelové, bio-celulózní masky, masky s drahokamy, dále potom jedinečná francouzská séra v ampulkách, poetické kouzlo vůní parfémů ze slunné Francie a efektivní potravinové doplňky z Dánska. Není zapomenuta ani vynikající dekorativní kosmetika a péče o tělo. Nejnovějšími trendy jsou také využívání látek z přírody jako je Aloe Vera z bio plantáží, dále potom šnečí sliz v mnoha krémech bohatý na zázračné peptidy, hadí jed, který působí jako přírodní botox, využívání obrovských darů moře z ostrovů Čedžu, Hokaido, kde najdeme neskutečnou škálu mořských řas atd. Na náš trh se tak dostávají i originální produkty z pravého korejského ženšenu, jako jsou výživný krém obsahující až 30% extraktu z kořene korejského ženšenu, který má omlazovací a projasňovací  efekt a dokáže 24h pomocí speciálního štítu na pleti vyživovat a chránit pleť, dále pak ženšenové výživové kapsle a tonik o firmy Korean Ginseng Research. Další špičkou je velmi unikátní a nadčasová řada VICHION F1 od firmy Arendi Cosmetics, která pěstí naši pleť pomocí infračerveného záření (FIR). O vysoké kvalitě dodávaných produktů svědčí četná ocenění z mezinárodních i tuzemských výstav a soutěží. Tato ocenění jsou důkazem, že tato kosmetika je vhodná a velice účinná i pro evropské ženy a muže. Vysoký podíl přírodních ingrediencí zkombinovaný se současnými farmakologickými poznatky zaručuje vysokou kvalitu, čistotu a nedráždivost produktů, které nejsou testovány na zvířatech a jsou baleny do recyklovatelných obalů. Proto v tomto světě platí, že zdraví a vitalita jde ruku v ruce s půvabem, sebedůvěrou a spokojeností.

Přírodní korejské ošetření TEMPERANCE (60 min.) – cena 540,- Kč

Jedinečné smyslné východní ošetření šité na míru každého z nás v daný okamžik. Nikdy není stejné, vždy podle stavu pleti se rozhoduji a vytvářím vždy naprosto originální složení pro maximální efekt.

Obsah: čištění pleti včetně jemného peelingu dle typu pleti + dočištění ultrazvukem pro dokonalou hloubkovou exfoliaci, aplikace silného séra (výběr druhu a složení dle aktuálního stavu pleti), vleštění a masáž velmi hutného korejského krému speciálními tahy (výběr krému po konzultaci dle aktuálního stavu pleti), aplikace oční masky dle stavu očního okolí (buď krémová nebo hydrogelová se šnečím slizem s peptidy), aplikace pleťové masky, závěrečná masáž a aplikace závěrečného krému. Doporučení pro domácí péči.

Úprava a barvení obočí – 70,- Kč

Barvení řas – 50,- Kč

TOP OŠETŘENÍ – 120,- Kč (Aplikace silné alginátové masky na závěr pro větší efekt na přání dle výběru – procedura o 30 min. delší)

 

Alginátová zklidňující borůvková maska s C vitamínem – pleťová maska na bázi mořských řas pro závěr ošetření problematické a velmi citlivé pleti s výskytem akné a s popraskanými červenými žilkami.

Alginátová osvěžující maska se spirulinou – pleťová maska s vysokým obsahem mořské řasy spiruliny a rostlinného komplexu s mentolem je velmi vhodná pro zralou, stárnoucí pleť. Spirulina obsahuje velké množství aminokyselin, bílkovin (až 70%) a dále vit.A a E.Urychluje tak obnovu pleťových buněk a zpevňuje ochablou kožní tkáň.Aktivní rostlinné komponenty zde vyrovnávají ztrátu vlhkosti a dodávají pocit okamžitého osvěžení. v konečném efektu se stává pokožka hebká, vláčná získává ztracenou vitalitu.

Alginátová maska s Tea Three Oil – tzv. anti-akné maska, dokonale stahuje pleť, obsahuje čajovníkové oleje a je dokonale stavěná na bázi mořských řas. Je určena pro aknózní a mastnou pleť. Její účinky se objevují okamžitě po aplikaci, zbaví pleť nadměrného mazu, stáhne rozšířené póry a dokonale vyhladí pokožku. Esenční olej z čajovníku absorbuje kožní maz a působí silně protizánětlivě. Dále pak zinek z mořského bahna upraví tvorbu mazu, extrakty z vrby urychlí hojení komedonů a jako osvěžující složka je zde doplněn lehce mentol.