Bioline

Je přírodní italská, luxusní a velmi  profesionální pleťová a tělová kosmetika, se kterou pracují kosmetičky ve více než 50-ti zemích světa. Vznikla v roce 1979 jako rodinná firma, kterou založila Clara Corradini (na fotografii vlevo), které se splnil dětský sen a která stále zdokonaluje a obohacuje značku o  nové postupy a metody. Na tomto základě funguje už skoro 40 let dodnes. Srdcem Bioline je italská horská oblast Trentino, symbol čisté a panenské přírody, kde se  vyrábí produkty pro dosažení krásy, zdraví, duševní a fyzické pohody.

Bioline se drží na špičce ve využití nových technologií. V produktech začal mezi prvními využívat rostlinné kmenové buňky. Využívá různé zpracování kyseliny hyaluronové (nízkomolekulární a vysokomolekulární), novou HI-TECH technologii hydrogelových masek, které se využívají v plastické chirurgii atd. Všechny výrobky mají klinické studie, nejsou testovány na zvířatech a využívají nejnovější biochemické technologie. Mají svůj jedinečný chemický peeling  bez začervenání a podráždění i pro ty nejcitlivější pleti.

Výrobky vysoké kvality jsou vyvinuty tak, aby chránily a rozvíjely krásu tváře a těla s co největším využitím součinnosti mezi přírodou a vědeckým výzkumem. Používá nejmodernější aktivní látky získávané z přírodních zdrojů, jako jsou rostlinné extrakty, výtažky z ovoce, květin a aktivní látky z moře.

Najdete zde celých 12 řad velmi silné a efektivní péče včetně čištění pleti v každé řadě, které umí vyřešit všechny potíže v pleti od vrásek, akné, kuperózy až třeba po liftingové ošetření .  Pyšní se řadou masáží, podložených i předními italskými fyzioterapeuty, které mají neskutečný vliv pro zapracování aktivních látek do pleti. V prodeji je Bioline pouze v profesionálním zaškoleném salonu.  Další jeho velmi silnou stránkou je vynikající domáčí péče, která má výsledky  a dokáže během 4 měsíců ve spolupráci se salonem razantně změnit pleť. Je potřeba ještě připomenout jedinečnou  oční péči, kde najdeme až  6 očních produktů a luxusní pleťové, oční masky.

PRODUKTY BIOLINE JSOU BEZ:

  • parabenů
  • SLES/SLS
  • formaldehydových uvolňovačů
  • minerálních olejů
  • parafínu
  • DEA (Diethanolamide)
  • umělých barviv

Více i na stránkách Bioline JaTó CZ, www.biolinejato.cz

NABÍDKA OŠETŘENÍ BIOLINE:

SUPERIOR PÉČE

Preventivní ošetření 24/7 NATURAL BALANCE

…KRÁSA NA PLNÝ ÚVAZEK…

Pro ženy i pro muže. Linie NATURAL BALANCE je inspirována přírodními dary průzračné čisté přírody v oblasti Dolomit. Využívá rostlin, květů a jejich pupenů, které jsou maximálně bohatým  zdrojem vitamínů, minerálů a okysličujících látek. Vrací pleti žen a mužů přirozenou rovnováhu a zpomaluje její stárnutí. Každý z nás je ze 70% odpovědný za své stárnutí. Pouze jednu třetinu tvoří genetické faktory. Zbylé dvě třetiny závisí na našem životním stylu. 24/7 NATURALBALANCE obnovuje přirozenou rovnováhu nezbytných esenciálních prvků.  Přírodní aktivní látky byly pečlivě vybírány.

 • bez parabenů
 • bez SLES/SLS
 • bez formaldehydových uvolňovačů
 • bez minerálních olejů
 • bez parafínu
 • bez DEA ( diethanolamide)
 • bez umělých barviv

Aktivní látky:

Borůvka, buk, černý rybíz, hloh, chrpa, kapradina, kiwi, květ černého bezu, maliny, meruňka, pampeliška, pelyněk, proskurník lékařský, řeřicha, šípek, třešně.

Výsledek ošetření:

 • exfoliace
 • zklidnění
 • dodání minerálů a vitamínů
 • okysličení

Délka ošetření: 90 min. – cena 890,- Kč

Ošetření zahrnuje:

 • Uvítací masáž Welcome Touch
 • Odlíčení a vyčištění pleti AQUA FLORAL
 • Aplikace peelingu PHYTO DUO
 • Ultrazvukové čištění pleti
 • Tonizace pleťovou vodou AQUA FRUITS
 • Rovnováha a dodání vitamínů sérem VITAMIN C+E
 • Masáž Caresse krémem MINERAL C+E
 • Aplikace masky O2 MINERAL
 • Tonizace pleti  AQUA FRUITS a nanesení krému MINERAL C+E

Hydratační ošetření AQUA+

…PRAMEN DOKONALÉ HYDRATACE…

PRO VŠECHNY TYPY PLETI, ZEJMÉNA SUCHOU A DEHYDROVANOU. AQUA+ obnovuje přirozenou hydrataci a funkci pleti. Zvyšuje schopnost pokožky vytvářet zásoby vody pro dlouhodobou a hloubkovou hydrataci. Poskytuje pleti pocit jemnosti a svěžesti.Aktivní látky: 3D KYSELINA HYALURONOVÁ= udržuje v pleti dlouhodobou hydrataciNÍZKOMOLEKULÁRNÍ KYSELINA HYALURONOVÁ = působí podobně jako houba, uchovává velké množství vody. Díky menšeným rozměrům proniká všemi vrstvami pokožky, hydratuje ji a zlepšuje její elasticitu.SYSTÉM MIKROSÍTĚ S POSTUPNÝM UVOLŇOVÁNÍM ÚČINNÝCH LÁTEK= nejnovější inovace pro hydrataci pokožky. Tato mikrosíť postupně uvolňuje sadu hydratačních látek a obnovuje rovnováhu hydratace pleti.

Délka ošetření: 90 min. – cena 890,- Kč

Ošetření zahrnuje: čištění a tonizace HYDRA, exfoliační intenzivní enzymatická maska, úprava obočí včetně barvení do přirozeného tónu, čištění pleti italským ultrazvukem PANESTETIC, krém EQUILIBRIUM, originál Bioline masáž relaxační a drenážní s použitím esenciálních olejů Bioaroma Bioline JaTó, aplikace intenzivního Hydratačního séra, masáž CARESSE- modelační masáž obličeje a dekoltu s INTENZIVNÍM HYDRATAČNÍM KRÉMEM, aplikace OČNÍ MASKY, aplikace HYDRA masky, KONEČNÉ DOTEKY KRÁSY –  stimulace akupresurních bodů a na závěr ochrana pleti intenzivním hydratačním krémem.

Pro domácí péči v nabídce 5 produktů:

Hydratační sérum – NECTAR IN DROPS MOISTURIZER – intenzivní hydratační sérum na obličej a dekolt pro všechny typy pleti, zvlášť pro dehydrovanou. Kyselina hyaluronová napomáhá pleti vyrovnat správnou hladinu hydratace. V průběhu času obnovuje pružnost, jas, jemnost a odstraňuje pnutí.
Hydratační krém – CREAM MOISTURIZING – hydratační krém na obličej, krk a dekolt pro mladé, suché, normální a smíšené typy pleti. Stimuluje schopnost pokožky vytvářet zásoby vody. S přidanou složkou rýžového mléka.
Intenzivní hydratační krém – CREAM SUPERMOISTURIZING – intenzivní hydratační krém na obličej, krk a dekolt pro suchou a dehydrovanou pleť. Intenzivně simuluje schopnost pokožky vytvářet zásoby vody, zanechává pleť bez pnutí, jemnou a pružnou. S přidanou složkou jojobového oleje.
Intenzivní hydratační maska – MASK INTENSE MOISTURIZING – hydratační gelová maska vhodná pro všechny typy pleti, obnovuje rovnováhu hydratace pleti. Dodává okamžitý pocit komfortu, jemnosti a hebkosti. S extraktem s bílého čaje.
Hydratační gel na oční okolí – EYE CONTROL GEL INTENSE MOISTURIZER – svěží hydratační gel. Nabízí komfort pro citlivé oční okolí. Zlepšuje mikrocirkulaci, podporuje odstranění váčků a tmavých kruhů pod očima. S extraktem s granátového jablka.

Výživné ošetření VITA+

…NIKDY NEKONČÍCÍ NÁVRAT VITALITY PLETI…

PRO VŠECHNY TYPY PLETI, ZEJMÉNA SUCHOU, DEVITALIZOVANOU A SE ZNÁMKAMI STÁRNUTÍ.VITA+ navrací pleti okamžitou výživu a dlouhodobou ochranu, podporuje pružnost a tonus tkání. Chrání a posiluje kolagenovou strukturu a ochrannou bariéru, pomáhá obnovit hydro-lipidový film. Účinné látky, působí přímo na strukturu pleti a optimalizují  její funkce.Aktivní látky:SKIN-IDENTICKÉ LIPIDY = ceramidy, cholesterol a mastné kyseliny, které pomáhá obnovit ochrannou bariérovou funkci pokožky, zvyšují výživu a vitalitu pokožky.KOLAGEN BIOTECH = kompaktnost a podpora kůže.  Inovativní formy kolagenu biotechnologií, která obsahuje vysoké množství cukrů, který je schopen udržet vysoká množství vody v kožních tkáních, podporovat pevnost a pružnost pokožky.ROSTLINNÉ OLEJE (PŠENIČNÉ KLÍČKY, SLADKÉ MANDLE, OLIVOVÝ OLEJ) = přírodní výživa pro pleť. Směs jemných rostlinných olejů, které jsou silně zvláčňující a regenerační. Pomáhají obnovit hydro-lipidový film pokožky.

Délka a cena ošetření: BIOLINE- VITA+ – 90 min. – cena 990,- Kč

Ošetření zahrnuje: čištění a tonizace mlékem a tonikem ENERGY, exfoliační enzymatická maska Bioline, úprava obočí včetně barvení,  čištění pleti italským ultrazvukem PANESTETIC, masáž relaxační a drenážní s použitím esenciálních olejů Bioaroma Bioline JaTó, Intenzivní VYŽIVUJÍCÍ SÉRUM, CARESSE- modelační masáž obličeje a dekoltu s INTENZIVNÍM VÝŽIVNÝM KRÉMEM, aplikace OČNÍ MASKY, aplikace VYŽIVUJÍCÍ MASKY krémové, KONEČNÉ DOTEKY KRÁSY –  stimulace akupresurních bodů, na závěr intenzivní výživný krém.

Pro domácí péči v nabídce 4 produkty:

Vyživující sérum – NECTAR IN DROPS REVITALIZING – intenzivní vyživující a zpevňující sérum na obličej a dekolt. Vysoký obsah biotech kolagenu a pleti identických lipidů obnovují revitalizační schopnost a chrání pokožku před dehydratací. Podporuje pevnost pleti, její pružnost a projasnění. S přidaným extraktem z macešky.
Vyživující krém – CREAM NOURISHING – vyživující a zpevňující krém na obličej a krk, při prvních známkách stárnutí pleti. Dodá pleti svěžest, vitalitu a pružnost. Olej z pšeničných klíčků.
Intenzivně výživný krém – CREAM SUPER NOURISHING – vysoce výživný krém na obličej a krk pro suchou a devitalizovanou pleť. Kombinací biotech-kolagenu a pleti-identickým lipidů dochází ke zpevnění kolagenových vláken, vyživení a elasticitě. Olej ze sladkých mandlí pleť zjemní, podpoří její vitalitu a odstraní drobné vrásky. Olej ze sladkých mandlí.
Vyživující maska – MASK REVITALIZING – Vyživující revitalizační maska na suchou zralou a devitalizovanou pleť.  Zpevňuje kolagenovou strukturu, sjednocuje její celkový estetický vzhled a pružnost. S rýžovým škrobem.

Ošetření problematické pleti PURA+
…DOKONALÁ OBNOVA PLETI…

VHODNÉ PRO PLEŤ SMÍŠENOU, MASTNOU A PLEŤ SE SKLONEM K AKNÉ, PLEŤ SE ZNÁMKAMI HORMONÁLNÍCH NEROVNOSTÍ.PURA+ pomáhá kontrolovat tvorbu mazové sekrece a šíření bakterií, snižuje lesk pleti, viditelnost rozšířených pórů a dodává pleti svěží vzhled.Aktivní látky:GSE EXTRAKT Z GRAPEFRUITOVÝCH JADER = pomáhá kontrolovat šíření bakterií. Působí selektivně na mikroorganismy odpovědné za kožní nečistoty a respektuje přirozenou obranyschopnost pokožky.POLYMER A MATUJÍCÍM EFEKTEM= minimalizuje nedokonalosti pleti spojené a nadměrnou tvorbou mazu, rozšířenými póry a leskem pleti.ROSTLINNÉ OLEJE (TAVOLNÍK, ANANAS, RŮŽOVÝ GREP)= extrakty s uklidňujícími účinky, které pomáhají obnovit hladinu pH pleti a posilují její ochrannou bariéru. Má exfoliační účinky.

Délka ošetření: BIOLINE – PURA+  90 min. – cena 890,- Kč

Ošetření zahrnuje: čištění a tonizace gelem a tonikem PURA, exfoliační enzymatická maska Bioline JaTó, úprava obočí včetně barvení, čištění pleti italským ultrazvukem PANESTETIC, masáž relaxační a drenážní s použitím esenciálních olejů Bioaroma Bioline, intenzivní NORMALIZAČNÍ SÉRUM, CARESSE- modelační masáž obličeje a dekoltu s KYSELÝM KRÉMEM NA VYROVNÁNÍ PH, aplikace OČNÍ MASKY a NORMALIZAČNÍ MASKY, KONEČNÉ DOTEKY KRÁSY –  stimulace akupresurních bodů, na závěr Normalizační kyselý krém.

Pro domácí péči 4 produkty:

Normalizační sérum – NECTAR IN DROPS NORMALIZING – intenzivní normalizační sérum zejména pro mastnou pleť se sklonem k akné. S matujícím efektem pomáhající kontrolovat šíření bakterií a nadbytečnou sekreci mazu. Obnovuje pH pleti.
Matující krém – CREAM T-ZONE MATTIFIER – s výrazným matujícím efektem pro mastné a lesklé typy pleti. Minimalizuje lesk a pleť zanechává svěží a jemnou.
Kyselý krém na regulaci pH – ACID CREAM pH BALANCING –vhodné pro všechny typy pleti, zejména mastnou se sklonem k akné. Obnovuje rovnováhu a hydrataci pleti a šíření bakterií. S matujícím efektem.
Normalizační maska – MASK NORMALIZING – s protizánětlivým účinkem se zeleným jílem a oxidem zinečnatým, Pro mastnou a smíšenou pleť a se sklonem k akné pro zlepšení vzhledu a přirozené funkci  pleti.

Ošetření citlivé pleti DOLCE+

…OKAMŽITÁ ÚLEVA PRO CITLIVOU PLEŤ…

VHODNÉ PRO PLEŤ CITLIVOU, JEMNOU A REAKTIVNÍ.DOLCE + je řada 100% přírodní, nabízí okamžitou úlevu od nepříjemných pocitů jemné a citlivé pleti. Účinné látky působí na strukturu pokožky s cílem zlepšit jejich odolnost a toleranci vůči vnějším vlivům, redukuje zarudnutí, obnovuje komfort a svěžest na pleti.Aktivní látky:VÝTAŽEK Z BORŮVKY= posiluje stěny kapilár a zlepšuje funkčnost kožní mikrocirkulace.ČERNÝ RYBÍZ EXTRAKT= posílení obranné kožní bariéry, přírodní zdroj vitamínu C, omega-3 a 6, zklidňuje zarudnutí.ALOE VERA EXTRAKT= ochrana proti vlhkosti, vytváří ochranný film na kůži.

Délka ošetření: BIOLINE DOLCE+ –  90 min. – cena 990,- Kč

Ošetření zahrnuje: čištění a tonizace mlékem a tonikem DELICATE, exfoliační enzymatická maska Bioline JaTó, úprava obočí včetně barvení, čištění pleti italským ultrazvukem PANESTETIC, masáž relaxační a drenážní s použitím esenciálních olejů Bioaroma Bioline, sérum na citlivou pleť, modelační masáž obličeje a dekoltu ZKLIDŇUJÍCÍM VÝŽIVNÝM KRÉMEM, masáž CARESSE, aplikace OČNÍ MASKY a ZKLIDŇUJÍCÍ MASKY hydratační gelové, KONEČNÉ DOTEKY KRÁSY –  stimulace akupresurních bodů, na závěr Zklidňující výživný krém.

Pro domácí péči 4 produkty:

Zklidňující výživný krém – CREAM SOOTHING NOURISHING – Jemný výživný krém na obličej a krk pro citlivou a reaktivní pleť se sklony k zarudnutí. Kombinuje uklidňující hydratační působení borůvky a Aloe vera s obnovujícím působením bambuckého másla a mandlového oleje. Chrání a obnovuje rovnováhu funkcí pleti, pomáhá snížit citlivost a zanechává pokožku jemnou a projasněnou.
Sérum na citlivou pleť -NECTAR IN DROPS INTENSE RELIEF – Zklidňující koncentrované sérum na citlivou a jemnou pleť obličeje a krku. Snižuje přecitlivělost proti vnějším vlivům, dodá životní pohodu citlivé pleti, svěžest a hydrataci.
Hydratační zklidňující krém – CREAM SOOTHING MOISTURIZING – Hydratační a ochranný krém na obličej, krk a dekolt k rychlému zklidnění citlivé a jemné a reaktivní pleti. Zvyšuje odolnost proti vnějším vlivům a zmírňuje zarudnutí. S přidaným vitaminem E.
Maska na citlivou pleť – MASK INTENSIVE RELIEF – Gelová maska hydratační pro ochranu a citlivé a křehké pleti. Podporuje útlum zarudnutí kůže, osvěžuje a prozáří pleť. S přidaným pantenolem.

SUPERIOR PÉČE

Ošetření pro obnovu buněk a speciální peeling PRIMALUCE exforadiance
…OBNOVA V OBLASTI KOSMETICKÉHO PEELINGU…

Chemický peeling jinak, vydrží 27 dní pod kůží v pleti bez začervenání a i pro nejcitlivější pleti… funkce dokonalé regenerace, zesvětlení, omlazení, obnova pleti, protivrásková silná kůra!
BEZ PARABENŮ !
Řada Primaluce exforadiance nabízí velmi progresivní peeling s vysokým efektem.
Aktivní látky: AHA – Alfa hydroxylové kyseliny ( Kyselina glykolová, mléčná, citronová, extrakty z ananasu , hroznů a mučenky), AHA kyseliny mají malou molekulární strukturu a stimulují buněčnou obnovu. Aktivují fyziologické mechanismy a syntézu kolagenu a elastinu.
Kyselina mandlová, PHA Polyhydroxylové kyseliny, Glukonolakton, kyselina laktobionová, bělící komplex, zklidňující účinné látky. Vše proti pigmentovým skvrnám, velmi silně protivráskové, srovnání pórů a vyrovnání mazotvorby, na velmi aknózní a problematikou pleť.

Délka ošetření : 90 mim. – cena 1100,-kč dle rozsahu a zvolení síly kyseliny v nabídce 20%, 40%, 50% kyseliny !!!

Ošetření zahrnuje:

 • čištění a tonizace
 • exfoliační sérum
 • kompenzační sérum
 • masáž obličeje a dekoltu
 • regenerační vybělující maska
 • regenerační vybělující krém
 • úprava obočí

Pro domácí péči 9 produktů:

Exfoliační čistící gel PHA-AHA / CLANSING GEL Exfoliating –Renovating
Regenerační zesvětlující tonikum PHA-AHA / LOTION Renovating – Illuminating
Regenerační sérum 15% PHA-AHA / SERUM 15% Exfolianing – Renovating
Zesvětlující sérum 15% AHA / SERUM 15% Exfoliating – Illuminating
Regenerační hydratační krém AHA / CREAM Hydrating – Renovating
Regenerační výživný krém PHA-AHA / CREAM Nourishing -Renovating
Zesvětlující emulze AHA / EMULSION Brihtening – Illuminating
Regenerační zesvětlující maska AHA / MASK Brightening – Illuminating
Zesvětlující hydratační krém na okolí očí a rtů / EYE AND LIP Contour cream – hydrating illuminating

Ošetření vitamínové a protivráskové omlazení C vitamínem DE-OX C Evolution
…VITAMÍNOVÉ OMLAZENÍ NEJEN S VITAMÍNEM C…

Velmi efektivní ošetření ve výzkumu proti oxydaci a glykaci… které jsou zodpovědné za hlavní stárnutí pleti… velmi silné ošetření s efektem rozjasnění a velmi silně protivráskové!Aktivní látky : AGL DIPEPTIDE, DE_OX COMPLEX? 3 C VITAMIN POOL, řada velmi silně protivrásková s vynikající alginátovou maskou!

Délka ošetření: 90 min. s velmi viditelným zpevňujícím a projasňujícím efektem – cena 1350,- Kč

 

Pro domácí péči 6 produktů:

Sérum essencial C / SERUM ESSENCIAL C
Krém essencial C / CREAM ESSENCIAL C
Zpevňující power C sérum / BOOSTER SERUM POWER C
Intenzivní reparační krém / CREAM INTENSIVE CORRECTION
Krém s ochranným štítem / CREAM RADICAL CAPTURE
Intenzivní reparační krém na okolí očí a rtů / EYE AND LIP CREAM INTENSIVE CORRECTION

Ošetření intenzivní liftingové LIFTING CODE difusion filler
…KOSMETICKÝ LIFTING…

Hloubkový efekt se všemy směry. Jedinečný a dlouhotrvající lifting bez parabenů s vysokou koncentrací aktivních látek se 4 mi aktivními látkami a 4-mi účinky : PODPORA : Extrakt z antarktických řas, působí na syntézu kolagenu, BIOREVITALIZACE : Poslilovač kyseliny hyaluronové a elastinu, VYPNUTÍ : Zpevňující komplex s tvorbou mikrosítě s vypínáním v pleti a VYPLNĚNÍ : polymery a vysokomolekulární kyselina hyaluronová a velmi silným protivráskovým efektem. Aktivní látky : Antarktické glykoproteiny, Axtrakt z antartických řas, posilovače kyseliny hyaluronové a elastinu, zpevňující komplexy, vysokomolekulární kyselina hyaluronová.. V ošeření Biomatrix maska na závěr s velmi vysokým liftovým efektem…

Délka ošetření : 90 min. s liftovou masáží a velmi silným protivráskovým efektem – 1650,- Kč

 

Pro domácí péči 5 produktů:

Vyplňující sérum s kyselinou hyaluronovou / FILLER SERUM HYALURONIC ACID
Hydratační liftingový krém / MOISTURIZING CREAM LIFTING EFFECT
Výživný vyplňující krém / NOURISHING CREAM FILLING EFFECT
Liftingový a vyplňující krém okolo očí a rtů / EYE and LIP CREAM FILLING LIFTING
Peptidové perly duo sérum NOVINKA !

Ošetření silné protivráskové kmenovými buňkami a mozaikovou technologií AGE beauty secret
…MOZAIKOVÁ TECHNOLOGIE S NADČASOVÝM ŠARMEM A ZPEVŇUJÍCÍM EFEKTEM…

3 aktivní látky s ionickým uvolňujícím systémem s mozaikovou technologií.. jedno z nejsilnějších protivráskových ošetření spolu s kmenovými buňkami! Naprosto jedinečná protivrásková technologie, která nabízí omlazení, kompaktnost, hydrataci a aktivaci kůže. Dokonale zpevní pleť !Vhodné pro zralou pleť. Maximální protivráskový efekt !!!

Délka ošetření: 90 min. maximální péče s ionic energie maskou …. max.protivráskové – cena 1750,- kč

Vynikající krémy pro domácí použití s okamžitým efektem !!!!

Pro domácí péči 4 produkty:

Sérum / THE SERUM
Krém / THE CREAM
Emulze / THE EMULSION
Krém na okolí očí a rtů / THE CREAM EYE,LIP

SUPERIOR PÉČE

Ošetření přecitlivělé kuperózní pleti se sklonem k zánětům až k rosacei DESENSE COUPEROSE
Exkluzivní kosmetická řada pro citlivou, přecitlivělou pleť, rychle reaktivní se sklonem k zánětům, rosacei, kuperóze. Cílem je odstranění hlavních příčin zánětů, zlepšení hydratace a zesílení ochranného filmu velmi citlivé a podrážděné pleti. Podpora přirozených obranných mechanizmů pokožky a posílení mikrocirkulace pleti. Neobsahuje parabeny ani alergeny.
AKTIVNÍ LÁTKY :
Hlavní účinná látka je GPI (glycerol fosfor inositol), výtažek ze slunečnic, 3 makro komplexy ( komplex kontroly zarudnutí, komplex pro restrukturalizaci ochranné bariéry, zdokonalovací systém, který chrání mikrocirkulaci. Dále 18-Beta-glycyretické kyseliny, které jsou podobné kortizonu, získávají se z lékořice a působí jako změkčovadlo a eliminační složka podráždění. Vzácné oleje: arganový, mandlový, olivový a rýžový. Rostlinné výtažky : borůvka, šípek, třezalka a jetel. Více nasycená mastná kyselina získaná ze semen africké křoviny Olax Dissitiflora, která zlepšuje tok krve v pleti, chrání a posiluje vlásečnice a snižuje viditelnost červených žilek.

Délka ošetření: 90 min – cena: 1490,- Kč

Ošetření zahrnuje : Čištění a tonizaci pleti, exfoliaci pomocí Enzymatické exfoliační masky, harmonizaci pleti pomocí bioaroma olejů relaxing a energy spolu s masáží, drenáž, aplikace Intenzivního regeneračního séra s GPI, aplikace Extrem comfort krému s GPI a modelační masáž CARESSE. Na závěr maska EXTREME COMFORT GPI a aplikace závěrečného Extrem Comfort krému.

Pro domácí péči 3 produkty:

Sérum na kuperózu s GPI / SERUM WITH GPI
Hydratační krém na kuperózu s GPI / MOISTURIZING CREAAM WITH GPI
Výživný krém na kuperózu s GPI / NOURISHING CREAM WITH GPI

Ošetření speciálně pro oční okolí kmenovými bukami, kaviárem a retinolem DETAILS OF BEAUTY
Ošetření rostlinnými kmenovými buňkami, kaviárem a retinolem se zaměřením na problematická místa v pleti. Toto ošetření má velmi silný kosmetický výsledek, který je ihned viditelný:
– minimalizace vrásek v okolí očí a rtů
– posílení a vypnutí tkáně na očních víčkách
– dodá svěží vitální vzhled očí
– eliminace únavy v těchto místech
– rty jsou plnější a svěží
– vhodné i pro velmi citlivé oči, pro oči oteklé s tmavými kruhy, pro vrásčité oko se známkami stárnutí
AKTIVNÍ LÁTKY :
Rostlinné kmenové buňky získané pomocí biotechnologie ze vzácné švýcarské jabloně (Uttwiler Spätlauber), Retinol v molekulárním filmu, Kaviár, Hexapeptid, Bioamiskin, Protěž alpská, Šeřík obecný.

Délka ošetření: 45 min. – cena: 890,- Kč

 

Ošetření zahrnuje: odstranění make upu jemným dvoufázovým odličovačem očí, čištění pleti dle typu pleti, tonizaci. Aplikace oční masky s kmenovými buňkami, speciální masáž očního okolí s nanesením perlové kapsle s aktivními látkami, aplikace regeneračního krému, masáž celého očního okolí, obočí, mračivky, nosoretních rýh. Na závěr stimulace specifických bodů.

Pro domácí péči 5 produktů:

Koncentrované sérum na krk, okolí očí a rtů s obsahem kaviáru a retinolu
Intenzivní sérum na krk a dekolt
Sérum na akné
Lifingová a uvolňující maska na okolí očí rtů s obsahem zelených řas
Intenzivní krém na krk a dekolt

PŘIPRAVUJEME TĚLOVÁ OŠETŘENÍ BIOLINE  BODY CONCEPT !!!!!!