O mně

 

„Ráda se dívám lidem do tváře, ze které se dá číst .. když zavřu oči a poslouchám, vidím jejich duši a motivuje mě to udělat to, co cítím a vím, že podtrhuje  jejich vlastní Já a v té chvíli se rodí nádherná práce spolu s velmi osobními vztahy a se spoustou nádherných proměn … A to mě neskutečně baví a posouvá stále dál !“

Vítejte u nás v salonku, jsem Zora a kosmetika je pro mě celoživotní láska a zábava už od dětství, kdy jsem jako malinká vysypala mamince kabelku a nalíčila jsem se tak dokonale, že to bylo po celé zdi. Vytvořila jsem tak své první  umělecké dílo a moc jsem tenkrát plakala , že není oceněno. Ale to nebylo jen to líčení, ale také vystříkaný celý maminčin  parfém, který stále používá a díky kterému vím, že tato harmonie vytváří jedinečnou osobnost.

Moje cesta ke kosmetice nebyla jednoduchá, protože moje práce byla od mých 20 let na poli vrcholného zahraničního marketingu v kosmetice, kde jsem se věnovala vedení kosmetických značek jako brand manažer a dále pak díky své velmi dobré jazykové vybavenosti jsem pracovala dlouho v zahraniční logistice. Mluvím italsky, francouzsky a anglicky a v Itálii mám rodinu, kam moc ráda jezdím a kde se dobře cítím a relaxuji. Mou velkou láskou je hudba a divadlo, věnovala jsem se 15 let muzikálu v Městském divadle Brno. Opora v mé práci  je má velká krásná rodina, která je pro mě vším a hlavně moje tři  děti. Kosmetiku jsem vystudovala na mateřské a vytvořila tak svoje studio, které jsem od začátku chtěla mít podle svého a u sebe doma ve spojení s rodinou a domácí atmosférou i pro zákaznice. Itálie mě stále učí v moderních trendech na poli kosmetiky a vizážistiky. Vše co najdete v mém salonu jsem otestovala sama na sobě a stále denně testuji na svých nejbližších. Do salonu jsem si po velkém zvažování a ročním osobním testováním a studiu kosmetické chemie vzala luxusní  italskou značku Bioline JaTó, která má 40 letou tradici v Itálii a je považována  jako špičková  přírodní kosmetika bez parabenů a minerálů s velmi silnými aktivními látkami a dále korejskou přírodní kosmetiku CHARMZONE, kterou mám ráda díky východním ojedinělým látkám, které v Evropě nenajdeme a které dokonale doplní celou koncepci mého salonu, podle představ. Itálie spolu s Koreou mě stále zatím ve všech směrech motivují, učí a ukazují, jak být krásnou, sebevědomou a hlavně sama sebou a v té chvíli se z každé z nás může stát silná osobnost, která ví, co chce a jde si za svým cílem. Zde platí, že důvěřovat své kráse znamená o ni dobře denně pečovat. A že někdy méně je více.  A pokud chceme a najdeme cestu, najdeme sami sebe a neskutečné sebevědomí spolu s osobní krásou, kterou má bezpochyby každá z nás! Moc se na Vás těším tady v harmonii krásy, zdraví, proměn a vynikajících výsledků.

 

Vaše Zora